Domov

Gastromila

 

Vážení zákazníci,

z dôvodu aktuálnej situácie a zamedzeniu šírenia vírusu Covid-19, sme sa rozhodli správať sa zodpovedne a zmeniť spôsob vydávania stravy na našich prevádzkach pre širokú verejnosť.
Obedy si môžete zakúpiť na našej prevádzke už iba zabalené, konzumovať ich na našich prevádzkach však nebude možné. Jedlo vydávame iba do jednorázových obalov.

Prosíme Vás, buďte k nám a našim zamestnancom ohľaduplní a pri preberaní si objednávok majte na tvári rúšku a rukavice. Prosíme zákazníkov, aby sa v priestoroch jedálne zdržiavali iba nevyhnutný čas potrebný na výdaj jedla.

Objednávky pre jedáleň Popradská 78, prijímame na č. 0905 421 342.

Objednávky pre jedáleň Snežienka – Hollého 3, prijímame na č. 0905 782 078.

Pracujeme na tom, aby ste si v krátkej dobe mohli naše obedové menu objednať online na Bistro.sk, kde ho  budete vedieť aj rovno zaplatiť, následne Vám vaše jedlo budeme môcť doručiť alebo si ho budete vedieť vyzdvihnúť aj osobne na našej prevádzke.

Ďakujeme za pochopenie a prejavenú dôveru.

STIAHNITE SI NAŠE MENU NA NASLEDUJÚCI TÝŽDEŇ

STIAHNUŤ TU

nasa historia

poctivá domáca

kuchyňa

 

 

Naša

Gastromila

U nás podávame vždy iba to, čo by sme servírovali našim priateľom.

Gastromila je na scéne už 18.rokov. V období vzniku sme denne vydali 450 obedov. Dnešným dňom našimi prevádzkami prejde viac ako 1.600 spokojných stravníkov, čo svedčí o kvalite našich služieb…

O Histórii

Chcete dostávať denné menu Gastromily do Vašej e-mailovej schránky? 


Invalid email
Tento údaj je povinný

Úspešne ste sa prihlásili na odber menu Gastromila. Ďakujeme!