MENU

MENU

 

Každý deň sa snažíme pripraviť pre Vás menu z kvalitných a hlavne sezónnych surovín. Inšpiráciu hľadáme v svetových kuchyniach, ale nezabúdame ani na naše tradičné slovenské jedlá.

Naše menu pravidelne ponúka výbornú pizzu a taktiež obsahuje obed pripravený podľa Mačingovej diéty.  Dúfame, že si z našej ponuky vyberiete a bude Vám obed od Gastromily chutiť.

 

 

MENU NA TÝŽDEŇ

Týždenné

MENU


 

Vážení zákazníci,

z dôvodu aktuálnej situácie a zamedzeniu šírenia vírusu Covid-19, sme sa rozhodli správať sa zodpovedne a zmeniť spôsob vydávania stravy na našich prevádzkach pre širokú verejnosť.
Obedy si môžete zakúpiť na našej prevádzke už iba zabalené, konzumovať ich na našich prevádzkach však nebude možné. Jedlo vydávame iba do jednorázových obalov.

Prosíme Vás, buďte k nám a našim zamestnancom ohľaduplní a pri preberaní si objednávok majte na tvári rúško a poprípade aj rukavice. Prosíme zákazníkov, aby sa v priestoroch jedálne zdržiavali iba nevyhnutný čas potrebný na výdaj jedla.

Objednávky pre jedáleň Popradská 78, prijímame na č. 0905 421 342.

Objednávky pre jedáleň Snežienka – Hollého 3, prijímame na č. 0905 782 078.

Pracujeme na tom, aby ste si v krátkej dobe mohli naše obedové menu objednať online na Bistro.sk, kde ho  budete vedieť aj rovno zaplatiť, následne Vám vaše jedlo budeme môcť doručiť alebo si ho budete vedieť vyzdvihnúť aj osobne na našej prevádzke.

Ďakujeme za pochopenie a prejavenú dôveru.

STIAHNITE SI NAŠE MENU NA NASLEDUJÚCI TÝŽDEŇ

STIAHNUŤ TU

MENU NA STIAHNUTIE

MENU NA STIAHNUTIE

STIAHNITE SI NAŠE  MENU NA NASLEDUJÚCI TÝŽDEŇ

STIAHNUŤ TU

Chcete dostávať denné menu Gastromily do Vašej e-mailovej schránky? 


Invalid email
Tento údaj je povinný

Úspešne ste sa prihlásili na odber menu Gastromila. Ďakujeme!