O NÁS

20 rokov

GASTROMILA

OSLAVUJEME

O nás

História

Už 20 rokov poskytuje naša spoločnosť stravovanie širokému okruhu zákazníkov. Z pôvodných 14-tich sa naše rady rozrástli na úctyhodných 45 zamestnancov. V období vzniku sme denne pripravili 450 skvelých jedál. Dnešným dňom našimi prevádzkami prejde viac ako 1.800 spokojných stravníkov denne, čo svedčí o kvalite našich služieb.

Inovujeme, sledujeme trendy, rozrastáme sa. Pre Vás

V roku 2003 sme rozšírili našu činnosť o cattering, kde si trúfame uspokojiť požiadavky aj tých najnáročnejších klientov. V našich zrenovovaných priestoroch Vám radi pripravíme svadby, spoločenské akcie, firemné večierky, spoločenské plesy, školenia, konferencie a iné kultúrne a spoločenské akcie. Snažíme sa prispôsobiť trendom,  sledujeme, čo je v kurze a podľa toho aj upravujeme naše menu pre Vaše dôležité udalosti.

 

PREVÁDZKY

PREVÁDZKY

 

prevádzka

SNEŽIENKA

Snežienka je zrekonštruovaná jedáleň s kapacitou 100 miest, kde Vám z
kvalitných surovín od osvedčených dodávateľov pripravujeme denné menu od
pondelka do piatka. Prevádzka sa nachádza na ulici Hollého č. 3. Vchod je
z Ludmanskej ulice. Dvere sú otvorené všetkým hladným zákazníkom.

V Snežienke realizujeme mnoho spoločenských akcií a osláv. Kapacita je 70 miest +samostatný salónik, ktorý má ďaľších 20 miest. . Výborne pripravené jedlo a profesionálna obsluha je u nás samozrejmosť. Ak aj Vás čaká životné jubileum, firemná akcia, oslava krstu dieťaťa a podobné udalosti, kde by ste sa namiesto prípravy  občerstvenia venovali svojim blízkym, nechajte to na nás. Informujte sa o možnostiach cateringu a prenájmu priestorov Snežienky. My sa postaráme o Vás a vy si užijete príjemne strávené chvíle so svojimi blízkymi.

Popradská

jedáleň

Jedáleň, ktorú prevádzkujeme od roku 2005 prešla kompletnou rekonštrukciou. Nachádza na Popradskej ulici, oproti supermarketu LIDL s priľahlým bezplatným parkoviskom pre Vaše pohodlie. Naši klienti majú k dispozícii samoobslužnú jedáleň s kapacitou 100 miest a barovým pultom. V súčasnosti plánujeme ďalšiu rekonštrukciu našej prevádzky, aby ste sa u nás nielen dobre najedli, ale aj príjemne cítili.

V oblasti spoločenských akcií je k dispozícii veľká spoločenská miestnosť s kapacitou do 120 miest a samostatný salónik, ktorý dokáže pohostiť 40 osôb. Pravidelne tu usporiadavame svadby, väčšie oslavy a stužkové slávnosti.

Fotogalériu a viac informácií nájdete TU

Na prevádzke Seminár sme zaviedli elektronický objednávací systém. Z našej širokej dennej ponuky si zazmluvnení zákazníci môžu vybrať a objednať obed vopred. Ak pracujete v okolí a máte záujem o stravovanie v Gastromile, neváhajte nás kontaktovať. Skvelé obedové menu vieme pripraviť aj pre Vás. Seminár sa nachádza v budove Katolíckej Univerzity, vchod  je z hlavnej ulice.

Seminár

JEDÁLEŇ

 

Eurocast

BUFET

Táto prevádzka s kapacitou 100 miest slúži na zabezpečenie závodného stravovania pre cca 250 zamestnancov spoločnosti EUROCAST a.s. Košice. Radi sa do našej prevádzky chodia najesť aj stravníci z okolitých firiem. Túto prevádzku sme zrekonštruovali a zahájili stravovanie v roku 2007. Otvorené dvere a dobrý obed máme prichystaný aj pre Vás.

Bufet

SLOVAK TELEKOM

Každý deň si zamestanci firiem sídliacich v budove Slovak Telekomu majú možnosť vybrať z našej rozmanitej ponuky denného menu. Výdajňa stravy je určená len pre zamestancov.

Slovres

Výdajňa stravy

Výdajňa stravy v Slovres je určená ako pre zamestancov firmy, tak aj pre širšiu verejnosť. Obedové menu je potrebné si objednať vopred.

Strojár

podnikateľské centrum

Výdajňa stravy v Podnikateľskom centre Strojár je taktiež pod záštitou Gastromily. Obedové menu je určené ako pre zamestancov firiem, tak pre širšiu verejnosť. Obed je ale potrebný objednať vopred.

Falco

Engineering

Prevádzka  Gastromily vo Falco Engineering je určená len pre zamestnancov, ktorí si môžu každý deň pochutnávať na obedoch od nás.

Výdaj stravy

SOS ELECTRONIC

Gastromila zabezpečuje obedy na objednávku aj pre zamestnancov SOS Electronic.

prevádzka

UVLF

Naša nová prevádzka na Univerzite veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach sa teší spokojným stravníkom.

študentský domov

UVLF

V kompletne prerobených priestoroch na prevádzke študentského domova sme začali variť v septembri 2017. Veľká sála tejto prevádzky nám umožňuje využívať ju aj na spoločenské akcie a svadby.

 

Chcete dostávať denné menu Gastromily do Vašej e-mailovej schránky? 


Invalid email
Tento údaj je povinný

Úspešne ste sa prihlásili na odber menu Gastromila. Ďakujeme!