SPOLOČENSKÉ AKCIE

Významné

UDALOSTI

S Gastromilou

 

Určite máte ešte množstvo otázok, ktoré Vám s radosťou zodpovedá priamo naša zamestnankyňa.

 Kontaktujte ju prosím e-mailom alebo telefonicky :

michaela.bila@gastromila.sk

  +421908849791

Svadba

DOKONALÁ

Stojíte na začiatku novej životnej etapy a to z Vášho svadobného dňa robí deň, na ktorý si budete do konca života pamätať. Uvedomujeme si, že svadba je príležitosť, ktorá si zaslúži špeciálnu pozornosť a urobíme všetko preto, aby sa Váš veľký deň stal nezabudnuteľným zážitkom.

Vieme zabezpečiť kompletný svadobný servis – SVADBY NA KĽÚČ

Prenájom priestorov, svadobné menu, kvetinovú a balónovú výzdobu, obliečky na stoličky, farebné obrúsky podľa želania.V rámci svadobnej hostiny je samozrejmosťou privítanie šampanským, taktiež porcelán (črepy štastia) ako pozornosť od Gastromily.

Hostina je vždy prispôsobená Vašim želaniam. Okrem klasickej večere hostia radi využívajú teplý a studený bufet či polnočné jedlo. Ponúkame možnosť priniesť si vlastné nápoje, alkoholické aj nealkoholické, ovocie aj slané pečivo a taktiež dezerty aj s možnosťou preskladovania po svadobnej hostine. Cenovú kalkuláciu Vám s radosťou vytvorí naša prevádzkarka pri osobnom stretnutí.

 

 

 

 

event v priestoroch PODHRADOVÁ

Novozrekonštruované, moderné priestory Podhradová sa doslova núkajú pre Vašu svadbu, oslavu alebo aj pre krstiny, firemné oslavy, promócie a pod. Tím Gastromily je schopný zabezpečiť kompletnú realizáciu udalostí aj svadobný servis podľa požiadaviek klienta. Kapacita  miestnosti je  120 osôb. Samozrejmosťou je vynikajúca kuchyňa, príjemná obsluha, parkovanie na priestrannom parkovisku priamo pred budovou, miestnosť pre usporiadateľov s chladničkami pre vlastné nápoje a koláče.

Dohodnite si nezáväznú obhliadku priestorov a uvidíte, že Gastromila je tou správnou voľbou pre Váš deň D!

oslava na prevádzke POPRADSKÁ

Spoločenské priestory Popradskej poskytujú podmienky na konanie stužkových slávností, svadieb, veľkých firemných osláv, promócií, krstín  ako aj osláv významných životných jubileí, recepcií, rautov a podobne pričom sme schopní zabezpečiť kompletnú realizáciu udalostí aj svadobný servis podľa požiadaviek klienta. Kapacita  miestnosti je cca 120 osôb, pri väčšom počte sú k dispozícii priestory jedálne a salónik, ktoré môžu slúžiť hosťom ako miesto na oddych od hudby pri pohári vína. Samozrejmosťou je vynikajúca kuchyňa, príjemná obsluha, parkovanie na priestrannom parkovisku priamo pred budovou, miestnosť pre usporiadateľov s chladničkami pre vlastné nápoje a koláče.

Veľká spoločenská sála poskytuje hosťom široký záber využitia. Usporiadatelia prip. školitelia môžu svojich poslucháčov usadiť kinosedením iba so stoličkami alebo je možné usporiadať stoly do radov formou školských lavíc. Samozrejmosťou je možnosť občerstvenia od švédskych stolov až po kompletné menu s obsluhou. Náš personál Vám pripraví sálu podľa Vašich predstáv s prípadnou výzdobou a potrebným vybavením.

vaše jubileum v priestoroch SneŽienka

Spoločenská miestnosť Snežienka je v porovnaní s Popradskou ulicou členitá čo umožňuje viacej variantov usporiadania miestnosti, zaujímavejšiu dekoráciu a výzdobu miestnosti. Disponuje kapacitou do cca 60 hostí. Priestory prešli rekonštrukciou, miestnosť je plne klimatizovaná a ponúka tak hosťom príjemné osviežujúce prostredie počas horúcich letných dní. Naša spoločnosť presadzuje na každom svojom pracovisku jednotné know how a tak sa aj kuchyňa na tejto prevádzke postupne dostáva do povedomia našich stravníkov svojím chutným jedlom a kulinárskymi schopnosťami.

Pre nezáväznú objednávku a viac informácii  môžete vyplniť nasledujúci  formulár.

Obratom Vás budeme kontaktovať.

Vaše meno

Váš email

Mobil

Miestnosť

Udalosť

Počet hostí

Dátum

Poznámka

svadby podstranka

profesionálny

prístup

eventy

eventy

Stránku pripravujeme,

Ďakujeme za pochopenie

v rámci spoločenských udalostí

– detské oslavy

-stužkové slávnosti

-promócie

– jubileá

-kary

Chcete dostávať denné menu Gastromily do Vašej e-mailovej schránky? 


Invalid email
Tento údaj je povinný

Úspešne ste sa prihlásili na odber menu Gastromila. Ďakujeme!