Svadby

profesionálny

prístup

Pre nezáväznú objednávku a viac informácii  môžete vyplniť nasledujúci  formulár.

Obratom Vás budeme kontaktovať.

Vaše meno

Váš email

Mobil

Udalosť

Počet hostí

Dátum

Poznámka

Svadba

DOKONALÁ

Stojíte na začiatku novej životnej etapy a to z Vášho svadobného dňa robí deň, na ktorý si budete do konca života pamätať. Uvedomujeme si, že svadba je príležitosť, ktorá si zaslúži špeciálnu pozornosť a urobíme všetko preto, aby sa Váš veľký deň stal nezabudnuteľným zážitkom.

Pomôžeme Vám so svadobným menu, kvetinovou a balónovou výzdobou, zabezpečíme farebné obrúsky podľa želania, tlačoviny- menovky, menu na stoly a zasadací poriadok, ale aj prenájmom Napoleon chair stoličiek za zvýhodnenú sumu v prípade usporiadania svadby u nás.

Hostina je vždy prispôsobená Vašim želaniam. Okrem klasickej večere hostia radi využívajú teplý a studený bufet či polnočné jedlo. Ponúkame možnosť priniesť si vlastné nápoje, alkoholické aj nealkoholické, ovocie aj slané pečivo a taktiež dezerty aj s možnosťou preskladovania po svadobnej hostine. Cenovú kalkuláciu Vám s radosťou vytvorí naša event manažérka pri osobnom stretnutí.

Určite máte ešte množstvo otázok, ktoré Vám s radosťou zodpovieme.

Kontaktujte nás prosím e-mailom alebo telefonicky :

michaela.bila@gastromila.sk

 +421908849791

SVADBA V PRIESTOROCH PODHRADOVÁ

Novozrekonštruované, moderné priestory Podhradová sa doslova núkajú pre Vašu svadbu, oslavu alebo aj pre krstiny, firemné oslavy, promócie a pod. Tím Gastromily je schopný zabezpečiť kompletnú realizáciu udalostí aj svadobný servis podľa požiadaviek klienta.  Samozrejmosťou je vynikajúca kuchyňa, príjemná obsluha, parkovanie na priestrannom parkovisku priamo pred budovou, miestnosť pre usporiadateľov s chladničkami pre vlastné nápoje a koláče.

Kapacita  miestnosti je  110 osôb.

Dohodnite si nezáväznú obhliadku priestorov a uvidíte, že Gastromila je tou správnou voľbou pre Váš deň D!

 

[/col]

 

 

 

Chcete dostávať denné menu Gastromily do Vašej e-mailovej schránky? 


Invalid email
Tento údaj je povinný

Úspešne ste sa prihlásili na odber menu Gastromila. Ďakujeme!