Svadby

profesionálny

prístup

Pre nezáväznú objednávku a viac informácii  môžete vyplniť nasledujúci  formulár.

Obratom Vás budeme kontaktovať.

Vaše meno

Váš email

Mobil

Miestnosť

Udalosť

Počet hostí

Dátum

Poznámka

Svadba

DOKONALÁ

Stojíte na začiatku novej životnej etapy a to z Vášho svadobného dňa robí deň, na ktorý si budete do konca života pamätať. Uvedomujeme si, že svadba je príležitosť, ktorá si zaslúži špeciálnu pozornosť a urobíme všetko preto, aby sa Váš veľký deň stal nezabudnuteľným zážitkom.

Vieme zabezpečiť kompletný svadobný servis – SVADBY NA KĽÚČ

Prenájom priestorov, svadobné menu, kvetinovú a balónovú výzdobu, obliečky na stoličky, farebné obrúsky podľa želania, tlačoviny- menovky, menu na stoly a zasadací poriadok, prenájom Napoleon chair stoličiek za zvýhodnenú sumu v prípade usporiadania svadby u nás.

Hostina je vždy prispôsobená Vašim želaniam. Okrem klasickej večere hostia radi využívajú teplý a studený bufet či polnočné jedlo. Ponúkame možnosť priniesť si vlastné nápoje, alkoholické aj nealkoholické, ovocie aj slané pečivo a taktiež dezerty aj s možnosťou preskladovania po svadobnej hostine. Cenovú kalkuláciu Vám s radosťou vytvorí naša event manažérka pri osobnom stretnutí.

Určite máte ešte množstvo otázok, ktoré Vám s radosťou zodpovedá priamo naša zamestnankyňa.

Kontaktujte ju prosím e-mailom alebo telefonicky :

michaela.bila@gastromila.sk

 +421908849791

SVADBA V PRIESTOROCH PODHRADOVÁ

Novozrekonštruované, moderné priestory Podhradová sa doslova núkajú pre Vašu svadbu, oslavu alebo aj pre krstiny, firemné oslavy, promócie a pod. Tím Gastromily je schopný zabezpečiť kompletnú realizáciu udalostí aj svadobný servis podľa požiadaviek klienta.  Samozrejmosťou je vynikajúca kuchyňa, príjemná obsluha, parkovanie na priestrannom parkovisku priamo pred budovou, miestnosť pre usporiadateľov s chladničkami pre vlastné nápoje a koláče.

Kapacita  miestnosti je  110 osôb.

Dohodnite si nezáväznú obhliadku priestorov a uvidíte, že Gastromila je tou správnou voľbou pre Váš deň D!

SVADBA NA PREVÁDZKE POPRADSKÁ

Klimatizované priestory Popradskej poskytujú podmienky na konanie stužkových slávností, svadieb, veľkých firemných osláv, promócií, krstín  ako aj osláv významných životných jubileí, recepcií, rautov a podobne pričom sme schopní zabezpečiť kompletnú realizáciu udalostí aj svadobný servis podľa požiadaviek klienta.  Samozrejmosťou je vynikajúca kuchyňa, príjemná obsluha, parkovanie na priestrannom parkovisku priamo pred budovou, miestnosť pre usporiadateľov s chladničkami pre vlastné nápoje a koláče.

Kapacita  miestnosti je 130 osôb. 

Pri väčšom počte sú k dispozícii priestory jedálne a salónik, ktoré môžu slúžiť hosťom ako miesto na oddych od hudby pri pohári vína.

SVADBA V PRIESTOROCH SNEŽIENKA

Spoločenská miestnosť Snežienka je v porovnaní s Popradskou ulicou členitá čo umožňuje viacej variantov usporiadania miestnosti, zaujímavejšiu dekoráciu a výzdobu miestnosti.  Priestory prešli rekonštrukciou, miestnosť je plne klimatizovaná a ponúka tak hosťom príjemné osviežujúce prostredie počas horúcich letných dní.

 Kapacita miestnosti je do 60 hostí

 

 

Chcete dostávať denné menu Gastromily do Vašej e-mailovej schránky? 


Invalid email
Tento údaj je povinný

Úspešne ste sa prihlásili na odber menu Gastromila. Ďakujeme!