O NÁS

20 rokov

GASTROMILA

OSLAVUJEME

O nás

História

Už 20 rokov poskytuje naša spoločnosť stravovanie širokému okruhu zákazníkov. Z pôvodných 14-tich sa naše rady rozrástli na úctyhodných 45 zamestnancov. V období vzniku sme denne pripravili 450 skvelých jedál. Dnešným dňom našimi prevádzkami prejde viac ako 1.800 spokojných stravníkov denne, čo svedčí o kvalite našich služieb.

Inovujeme, sledujeme trendy, rozrastáme sa. Pre Vás

V roku 2003 sme rozšírili našu činnosť o cattering, kde si trúfame uspokojiť požiadavky aj tých najnáročnejších klientov. V našich zrenovovaných priestoroch Vám radi pripravíme svadby, spoločenské akcie, firemné večierky, spoločenské plesy, školenia, konferencie a iné kultúrne a spoločenské akcie. Snažíme sa prispôsobiť trendom,  sledujeme, čo je v kurze a podľa toho aj upravujeme naše menu pre Vaše dôležité udalosti.

 

PREVÁDZKY

PREVÁDZKY

 

Seminár

JEDÁLEŇ

Na prevádzke Seminár sme zaviedli elektronický objednávací systém. Z našej širokej dennej ponuky si zazmluvnení zákazníci môžu vybrať a objednať obed vopred. Ak pracujete v okolí a máte záujem o stravovanie v Gastromile, neváhajte nás kontaktovať. Skvelé obedové menu vieme pripraviť aj pre Vás. Seminár sa nachádza v budove Katolíckej Univerzity, vchod  je z hlavnej ulice.

 

Eurocast

BUFET

Táto prevádzka s kapacitou 100 miest slúži na zabezpečenie závodného stravovania pre cca 250 zamestnancov spoločnosti EUROCAST a.s. Košice. Radi sa do našej prevádzky chodia najesť aj stravníci z okolitých firiem. Otvorené dvere a dobrý obed máme prichystaný aj pre Vás.

 

 

Výdaj stravy

SOS ELECTRONIC

Gastromila zabezpečuje obedy na objednávku aj pre zamestnancov SOS Electronic.

prevádzka

UVLF

Naša nová prevádzka na Univerzite veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach sa teší spokojným stravníkom.

študentský domov

UVLF

V kompletne prerobených priestoroch na prevádzke študentského domova sme začali variť v septembri 2017.